Valašský bál 2018

        V sobotu 3.3.2018 se v Aule Gymnázia a SPŠEI Frenštát p. R. konal již 21. Valašský bál. Celým večer provázely dvě úžasné muziky a to Cimbálová muzika Portáši s primášem Honzou Skotnicou a Cimbálová muzika Polajka s primášem Peťou Baklíkem. 
        Navštívily nás folklórní soubory z různých míst valašska, přijeli i zástupni souborů SLPT Valašský vojvoda, VSPT Radhošť z Rožnova p. R., VSPT Radhošť z Trojanovic, VSPT Beskyz ze Zubří, VS Morava z Ostravy, SVPT Jasénka ze Vsetína a další. 
        Nesměla chybět ani bohatá tombola, kde hlavními sponzory byly firmy Helmond Frenštát p. R., myonic Rožnov p. R., ZD Javorník z Tiché a Valašské muzeum v přírodě Rožnov p. R. Tímto všem sponzorům děkujeme a vážíme si jejich pomoci. 
        Také bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům za vytvoření skvělé atmosféry. Celý bál byl laděn do tématu "Čarování milému", od výzdoby až po půlnoční překvapení. Snažili jsme se, aby se vám u nás líbilo a cítili jste se dobře. a Jestli se nám to povedlo, to musíte už posoudit Vy sami. 
        My jsme si bál velmi užili a doufáme že Vy také. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se zase za rok. 

                                                                                                                                Vaši Sedmikvíťáci :-) 

        Fotky z bálu zde..
        Odkaz na půlnoční překvapení zde..

Novinky

Martinská beseda

10.11.2018 se můžete těšit na Martinskou besedu u cimbálu. Tentokrát se beseda bude konat v GARDEN RESTAURANT ve Frenštátě p. R.  K poslechu i tanci zahrají tentokrát dvě cimbálové muziky. Jednak naše domácí Cimbálová muzika Sedmikvítek s primášem Jirkou Bartoníčkem a také naši hosté CM...